RPC0805KT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC0805KT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 10% 1/4W 0805
Datasheety: RPC0805KT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RPC0805KT100R
Part Number RPC0805KT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 10% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1493537 pcs Datový list RPC0805KT100R.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RPC Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 100 Ohms ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film