RPC0805JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT82K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPC0805JT82K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 5% 1/4W 0805
Datasheety: 1.RPC0805JT82K0.pdf2.RPC0805JT82K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RPC0805JT82K0
Part Number RPC0805JT82K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82K OHM 5% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2892386 pcs Datový list 1.RPC0805JT82K0.pdf2.RPC0805JT82K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RPC Režim panel 82 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 82 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film