RNS2FAD100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNS2FAD100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: RNS2FAD100K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNS2FAD100K
Part Number RNS2FAD100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1137983 pcs Datový list RNS2FAD100K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
Série RNS Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNS2FAD100K-ND
RNS2FAD100KTB
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 100 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Složení Metal Film