RNMF14FTD412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD412R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNMF14FTD412R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNMF14FTD412R.pdf2.RNMF14FTD412R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNMF14FTD412R
Part Number RNMF14FTD412R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2884184 pcs Datový list 1.RNMF14FTD412R.pdf2.RNMF14FTD412R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Série RNMF Režim panel 412 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND