RNF1FTD511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD511R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF1FTD511R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF1FTD511R.pdf2.RNF1FTD511R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF1FTD511R
Part Number RNF1FTD511R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 511 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 772945 pcs Datový list 1.RNF1FTD511R.pdf2.RNF1FTD511R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série RNF Režim panel 511 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 511 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film