RNF18FTD680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD680R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FTD680R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FTD680R.pdf2.RNF18FTD680R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF18FTD680R
Part Number RNF18FTD680R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 680 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3453081 pcs Datový list 1.RNF18FTD680R.pdf2.RNF18FTD680R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 680 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNF 1/8 T1 680 1% R
RNF 1/8 T1 680 1% R-ND