RNF18FTD360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD360R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FTD360R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FTD360R.pdf2.RNF18FTD360R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF18FTD360R
Part Number RNF18FTD360R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 360 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3418477 pcs Datový list 1.RNF18FTD360R.pdf2.RNF18FTD360R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 360 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film