RNF18FTD33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD33K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FTD33K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FTD33K2.pdf2.RNF18FTD33K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF18FTD33K2
Part Number RNF18FTD33K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5188424 pcs Datový list 1.RNF18FTD33K2.pdf2.RNF18FTD33K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 33.2 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNF1/8T133.2KFRCT
RNF1/8T133.2KFRCT-ND
RNF18FTD33K2CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 33.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Složení Metal Film