RNF18FTD121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD121R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FTD121R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FTD121R.pdf2.RNF18FTD121R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF18FTD121R
Part Number RNF18FTD121R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5010018 pcs Datový list 1.RNF18FTD121R.pdf2.RNF18FTD121R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 121 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNF 1/8 T1 121 1% R
RNF1/8T1121FRTR
RNF1/8T1121FRTR-ND
RNF18FTD121R-ND
RNF18FTD121RTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 121 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Složení Metal Film