RNF18FTC6K04
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC6K04 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FTC6K04
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FTC6K04.pdf2.RNF18FTC6K04.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF18FTC6K04
Part Number RNF18FTC6K04 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3417174 pcs Datový list 1.RNF18FTC6K04.pdf2.RNF18FTC6K04.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 6.04 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/8 T2 6.04K 1% R