RNF18FTC49R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC49R9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FTC49R9
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 49.9 OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FTC49R9.pdf2.RNF18FTC49R9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF18FTC49R9
Part Number RNF18FTC49R9 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 49.9 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3317380 pcs Datový list 1.RNF18FTC49R9.pdf2.RNF18FTC49R9.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 49.9 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/8 T2 49.9 1% R