RNF18FAD88K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD88K7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18FAD88K7
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 88.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18FAD88K7.pdf2.RNF18FAD88K7.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF18FAD88K7
Part Number RNF18FAD88K7 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 88.7K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3875534 pcs Datový list 1.RNF18FAD88K7.pdf2.RNF18FAD88K7.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 88.7 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 88.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film