RNF18DTC100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DTC100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18DTC100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/8W .5% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18DTC100K.pdf2.RNF18DTC100K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF18DTC100K
Part Number RNF18DTC100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1/8W .5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1903624 pcs Datový list 1.RNF18DTC100K.pdf2.RNF18DTC100K.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/8 T2 100K 0.5% R