RNF18CTC40K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTC40K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18CTC40K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 40.2K OHM 1/8W .25% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18CTC40K2.pdf2.RNF18CTC40K2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF18CTC40K2
Part Number RNF18CTC40K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 40.2K OHM 1/8W .25% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 920142 pcs Datový list 1.RNF18CTC40K2.pdf2.RNF18CTC40K2.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 40.2 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/8 T2 40.2K 0.25% R