RNF18BAE100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BAE100K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF18BAE100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/8W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF18BAE100K.pdf2.RNF18BAE100K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF18BAE100K
Part Number RNF18BAE100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1/8W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 296603 pcs Datový list 1.RNF18BAE100K.pdf2.RNF18BAE100K.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Série RNF Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/8 T9 100K 0.1% T