RNF14FTD360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD360R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FTD360R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FTD360R.pdf2.RNF14FTD360R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF14FTD360R
Part Number RNF14FTD360R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 360 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3781921 pcs Datový list 1.RNF14FTD360R.pdf2.RNF14FTD360R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNF14FTD360R-ND
RNF14FTD360RTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 360 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Složení Metal Film