RNF14FTC5K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC5K32 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FTC5K32
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FTC5K32.pdf2.RNF14FTC5K32.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14FTC5K32
Part Number RNF14FTC5K32 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5.32K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4513945 pcs Datový list 1.RNF14FTC5K32.pdf2.RNF14FTC5K32.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 5.32 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 5.32 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film