RNF14FTC48K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC48K7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FTC48K7
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 48.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FTC48K7.pdf2.RNF14FTC48K7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF14FTC48K7
Part Number RNF14FTC48K7 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 48.7K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4086830 pcs Datový list 1.RNF14FTC48K7.pdf2.RNF14FTC48K7.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 48.7 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 48.7K 1% R