RNF14FBC162R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FBC162R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FBC162R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FBC162R.pdf2.RNF14FBC162R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF14FBC162R
Part Number RNF14FBC162R Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4504881 pcs Datový list 1.RNF14FBC162R.pdf2.RNF14FBC162R.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.25W, 1/4W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) ±50ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Série RNF
Stav RoHS Bulk Polarizace Axial
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce RNF14FBC162R Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšířený popis 162 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL Coating, typ bydlení Metal Film