RNF14FAD82R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD82R5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FAD82R5
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FAD82R5.pdf2.RNF14FAD82R5.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14FAD82R5
Part Number RNF14FAD82R5 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82.5 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2916319 pcs Datový list 1.RNF14FAD82R5.pdf2.RNF14FAD82R5.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 82.5 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RNF 1/4 T1 82.5 1% T
RNF 1/4 T1 82.5 1% T-ND