RNF14FAD56K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD56K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FAD56K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 56.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FAD56K2.pdf2.RNF14FAD56K2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14FAD56K2
Part Number RNF14FAD56K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 56.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3282208 pcs Datový list 1.RNF14FAD56K2.pdf2.RNF14FAD56K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 56.2 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 56.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film