RNF14FAD130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD130K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FAD130K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FAD130K.pdf2.RNF14FAD130K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14FAD130K
Part Number RNF14FAD130K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 130K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3066901 pcs Datový list 1.RNF14FAD130K.pdf2.RNF14FAD130K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 130 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T1 130K 1% T