RNF14FAC2K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC2K05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14FAC2K05
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.05K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14FAC2K05.pdf2.RNF14FAC2K05.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14FAC2K05
Part Number RNF14FAC2K05 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.05K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4173121 pcs Datový list 1.RNF14FAC2K05.pdf2.RNF14FAC2K05.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 2.05 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 2.05K 1% T