RNF14DTC43K2
Přehled produktu
Part Number: RNF14DTC43K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 43.2K OHM 1/4W .5% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14DTC43K2.pdf2.RNF14DTC43K2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14DTC43K2
Part Number RNF14DTC43K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 43.2K OHM 1/4W .5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2114931 pcs Datový list 1.RNF14DTC43K2.pdf2.RNF14DTC43K2.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 43.2 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 43.2K 0.5% R