RNF14DTC330K
Přehled produktu
Part Number: RNF14DTC330K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 330K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14DTC330K.pdf2.RNF14DTC330K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14DTC330K
Part Number RNF14DTC330K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 330K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2278936 pcs Datový list 1.RNF14DTC330K.pdf2.RNF14DTC330K.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 330 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 330 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film