RNF14CTD33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14CTD33K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2K OHM 1/4W .25% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14CTD33K2.pdf2.RNF14CTD33K2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14CTD33K2
Part Number RNF14CTD33K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 33.2K OHM 1/4W .25% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1358027 pcs Datový list 1.RNF14CTD33K2.pdf2.RNF14CTD33K2.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 33.2 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T1 33.2K 0.25% R