RNF14CTC75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14CTC75R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 1/4W .25% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14CTC75R0.pdf2.RNF14CTC75R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14CTC75R0
Part Number RNF14CTC75R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 75 OHM 1/4W .25% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 841948 pcs Datový list 1.RNF14CTC75R0.pdf2.RNF14CTC75R0.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 75 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 75 0.25% R