RNF14BTC7K96
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC7K96 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14BTC7K96
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.96K OHM 1/4W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14BTC7K96.pdf2.RNF14BTC7K96.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14BTC7K96
Part Number RNF14BTC7K96 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 7.96K OHM 1/4W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 536657 pcs Datový list 1.RNF14BTC7K96.pdf2.RNF14BTC7K96.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 7.96 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 7.96K 0.1% R