RNF14BTC38K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC38K3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14BTC38K3
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 38.3K OHM 1/4W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14BTC38K3.pdf2.RNF14BTC38K3.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14BTC38K3
Part Number RNF14BTC38K3 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 38.3K OHM 1/4W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 646097 pcs Datový list 1.RNF14BTC38K3.pdf2.RNF14BTC38K3.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 38.3 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 38.3K 0.1% R