RNF14BTC11K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC11K7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14BTC11K7
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 11.7K OHM 1/4W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14BTC11K7.pdf2.RNF14BTC11K7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF14BTC11K7
Part Number RNF14BTC11K7 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 11.7K OHM 1/4W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 567881 pcs Datový list 1.RNF14BTC11K7.pdf2.RNF14BTC11K7.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 11.7 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T2 11.7K 0.1% R