RNF14BAE706R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE706R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14BAE706R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 706 OHM 1/4W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14BAE706R.pdf2.RNF14BAE706R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14BAE706R
Part Number RNF14BAE706R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 706 OHM 1/4W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 308406 pcs Datový list 1.RNF14BAE706R.pdf2.RNF14BAE706R.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 706 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T9 706 0.1% T