RNF14BAE2K77
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE2K77 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14BAE2K77
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.77K OHM 1/4W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14BAE2K77.pdf2.RNF14BAE2K77.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14BAE2K77
Part Number RNF14BAE2K77 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.77K OHM 1/4W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 348401 pcs Datový list 1.RNF14BAE2K77.pdf2.RNF14BAE2K77.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 2.77 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/4 T9 2.77K 0.1% T