RNF14BAE152R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BAE152R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF14BAE152R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 152 OHM 1/4W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF14BAE152R.pdf2.RNF14BAE152R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF14BAE152R
Part Number RNF14BAE152R Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 152 OHM 1/4W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 305972 pcs Datový list 1.RNF14BAE152R.pdf2.RNF14BAE152R.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.25W, 1/4W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) ±25ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Série RNF
Stav RoHS Tape & Box (TB) Polarizace Axial
Ostatní jména RN 1/4 T9 152 0.1% T