RNF12FTD487K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD487K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FTD487K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 487K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FTD487K.pdf2.RNF12FTD487K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF12FTD487K
Part Number RNF12FTD487K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 487K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3525408 pcs Datový list 1.RNF12FTD487K.pdf2.RNF12FTD487K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 487 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T1 487K 1% R