RNF12FTC75K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC75K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FTC75K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FTC75K0.pdf2.RNF12FTC75K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF12FTC75K0
Part Number RNF12FTC75K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2051619 pcs Datový list 1.RNF12FTC75K0.pdf2.RNF12FTC75K0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 75 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T2 75K 1% R