RNF12FTC34K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC34K8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FTC34K8
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 34.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FTC34K8.pdf2.RNF12FTC34K8.pdf
  • Zpráva
Specifikace RNF12FTC34K8
Part Number RNF12FTC34K8 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 34.8K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2205569 pcs Datový list 1.RNF12FTC34K8.pdf2.RNF12FTC34K8.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 34.8 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 34.8 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film