RNF12FTC18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC18R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FTC18R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 18 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FTC18R0.pdf2.RNF12FTC18R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF12FTC18R0
Part Number RNF12FTC18R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 18 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2256826 pcs Datový list 1.RNF12FTC18R0.pdf2.RNF12FTC18R0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 18 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 18 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film