RNF12FBC4M99
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF12FBC4M99 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FBC4M99
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FBC4M99.pdf2.RNF12FBC4M99.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF12FBC4M99
Part Number RNF12FBC4M99 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1691014 pcs Datový list 1.RNF12FBC4M99.pdf2.RNF12FBC4M99.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.5W, 1/2W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) ±50ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Série RNF
Stav RoHS Bulk Polarizace Axial
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce RNF12FBC4M99 Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšířený popis 4.99M Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL Coating, typ bydlení Metal Film