RNF12FAD215R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD215R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12FAD215R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 215 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12FAD215R.pdf2.RNF12FAD215R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF12FAD215R
Part Number RNF12FAD215R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 215 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4142589 pcs Datový list 1.RNF12FAD215R.pdf2.RNF12FAD215R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 215 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T1 215 1% T