RNF12CTD562R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12CTD562R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 562 OHM 1/2W .25% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12CTD562R.pdf2.RNF12CTD562R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF12CTD562R
Part Number RNF12CTD562R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 562 OHM 1/2W .25% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 703890 pcs Datový list 1.RNF12CTD562R.pdf2.RNF12CTD562R.pdf
Tolerance ±0.25% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 562 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T1 562 0.25% R