RNF12BTC5K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12BTC5K05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNF12BTC5K05
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.05K OHM 1/2W .1% AXIAL
Datasheety: 1.RNF12BTC5K05.pdf2.RNF12BTC5K05.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNF12BTC5K05
Part Number RNF12BTC5K05 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 5.05K OHM 1/2W .1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 276417 pcs Datový list 1.RNF12BTC5K05.pdf2.RNF12BTC5K05.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Série RNF Režim panel 5.05 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN 1/2 T2 5.05K 0.1% R