RNCF2010DTC23K2
Přehled produktu
Part Number: RNCF2010DTC23K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2K OHM 0.5% 1/3W 2010
Datasheety: 1.RNCF2010DTC23K2.pdf2.RNCF2010DTC23K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF2010DTC23K2
Part Number RNCF2010DTC23K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 23.2K OHM 0.5% 1/3W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 747691 pcs Datový list 1.RNCF2010DTC23K2.pdf2.RNCF2010DTC23K2.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Série RNCF Režim panel 23.2 kOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 23.2 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film