RNCF1206DTC412R
Přehled produktu
Part Number: RNCF1206DTC412R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1206
Datasheety: 1.RNCF1206DTC412R.pdf2.RNCF1206DTC412R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF1206DTC412R
Part Number RNCF1206DTC412R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2019958 pcs Datový list 1.RNCF1206DTC412R.pdf2.RNCF1206DTC412R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Série RNCF Režim panel 412 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film