RNCF0805DKE412R
Přehled produktu
Part Number: RNCF0805DKE412R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 412 OHM 0.5% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RNCF0805DKE412R.pdf2.RNCF0805DKE412R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0805DKE412R
Part Number RNCF0805DKE412R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 412 OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1965895 pcs Datový list 1.RNCF0805DKE412R.pdf2.RNCF0805DKE412R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCF Režim panel 412 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 412 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film