RMCS1210FT33R2
Přehled produktu
Part Number: RMCS1210FT33R2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33.2 OHM 1% 1/3W 1210
Datasheety: RMCS1210FT33R2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCS1210FT33R2
Part Number RMCS1210FT33R2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 33.2 OHM 1% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1456852 pcs Datový list RMCS1210FT33R2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Série RMCS Režim panel 33.2 Ohms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3125 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Anti-Sulfur
Poruchovost - Detailní popis 33.2 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Anti-Sulfur Thick Film