RMCS1206FT49R9
Přehled produktu
Part Number: RMCS1206FT49R9
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 49.9 OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: RMCS1206FT49R9.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCS1206FT49R9
Part Number RMCS1206FT49R9 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 49.9 OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4220365 pcs Datový list RMCS1206FT49R9.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Série RMCS Režim panel 49.9 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Anti-Sulfur
Poruchovost - Detailní popis 49.9 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film