RMCS0805FT681K
Přehled produktu
Part Number: RMCS0805FT681K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 681K OHM 1% 1/8W 0805
Datasheety: RMCS0805FT681K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCS0805FT681K
Part Number RMCS0805FT681K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 681K OHM 1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3410294 pcs Datový list RMCS0805FT681K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RMCS Režim panel 681 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm) Funkce Anti-Sulfur
Poruchovost - Detailní popis 681 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film