RMCS0603FT9R09
Přehled produktu
Part Number: RMCS0603FT9R09
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 9.09 OHM 1% 1/10W 0603
Datasheety: RMCS0603FT9R09.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCS0603FT9R09
Part Number RMCS0603FT9R09 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 9.09 OHM 1% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3199445 pcs Datový list RMCS0603FT9R09.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série RMCS Režim panel 9.09 Ohms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Anti-Sulfur
Poruchovost - Detailní popis 9.09 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film