RMCS0402FT2K55
Přehled produktu
Part Number: RMCS0402FT2K55
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.55K OHM 1% 1/16W 0402
Datasheety: RMCS0402FT2K55.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCS0402FT2K55
Part Number RMCS0402FT2K55 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.55K OHM 1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4181147 pcs Datový list RMCS0402FT2K55.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série RMCS Režim panel 2.55 kOhms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm) Funkce Anti-Sulfur
Poruchovost - Detailní popis 2.55 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film