RMCP2010FT620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT620K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCP2010FT620K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 620K OHM 1% 1W 2010
Datasheety: 1.RMCP2010FT620K.pdf2.RMCP2010FT620K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCP2010FT620K
Part Number RMCP2010FT620K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 620K OHM 1% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 741057 pcs Datový list 1.RMCP2010FT620K.pdf2.RMCP2010FT620K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RMCP Režim panel 620 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 620 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film